Ücret 710,00₺
INCELE

Amazon Villa

Açıklama

Amazon Villa

Villamız 520 m2 bahçe içinde toplam 170 m2 alana sahip villa iki kattan oluşmaktadır. Çimle kaplı üzerinde meyve ağaçları bulunan size özel bahçe ve havuz dışarıdan görülmemektedir. Bahçeye ve havuza açılan giriş katında geniş bir mutfak ile salon, bir yatak odası ve bir banyo – wc bir de kiler bulunmaktadır. Mutfakta 12 kişilik yemek ve kahvaltı takımı ile her türlü araç gereç, yatak odasında klima ve ranza bulunmaktadır. Üst katta üç adet yatak odası, içlerinde kendilerine ait banyo – wc, klima ve tv ile elbise dolabı bulunmaktadır. Odalarda yatak ve bebek karyolası ihtiyaca göre düzenlenebilmektedir. Her odanın balkonu havuz manzaralıdır.

Yatak Odaları Villamızda 4 adet yatak odası bulunmakta olup, tüm odalarda temiz nevresim takımları ve havlu bulunmaktadır. 1. Yatak Odası : Genç yatak odası; 1 adet ranza, elbise dolabı, klima, banyo (salonda). 1. kattadır. 2. Yatak Odası : Süit genç yatak odası, 3 adet tek kişilik yatak, komidin, elbise dolabı, klima, banyo, Fransız balkon berjer, LCD TV bulunmaktadır. 2. kattadır. 3. Yatak Odası : Süit aile yatak odası, 1 adet çift kişilik yatak, berjer, LCD TV, Fransız balkon, komidin, elbise dolabı, klima, makyaj masası, banyo bulunmaktadır. 2. kattadır 4. Yatak Odası : Süit genç yatak odası, 2 adet tek kişilik yatak, komidin, elbise dolabı, klima, banyo, Fransız balkon berjer, LCD TV bulunmaktadır. 2. kattadır.

Banyo Villada 4 adet banyo bulunmaktadır. Mutfak Modern Amerikan mutfak, havuz manzaralı, buzdolabı, bulaşık makinası, su sebili, ankastre fırın, mikrodalga fırın, ankastre 4’lü ocak, elektrikli su ısıtıcısı, 9 kişilik yemek takımı, tava, tencereler, çatal, bıçak takımı bulunmaktadır.

Olanaklar

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Havlu - Nevresim
Klima
Mangal
Otopark
Saç Kurutma
Ütü - Ütü Masası
Wi-Fi
Hepsini Göster

Özellikler

Denize Yakın
Doğa İçinde
Geniş Aileye Uygun
Modern Villa
Özel Havuzlu

Tatil Evi Tipi

Villa

Müsaitlik Takvimi

  • Müsait Değil
  • Müsait

Harita

Created with Sketch. Dalyan, Ortaca, Muğla

Yorum

0 yorum

Yorum Yaz

Created with Sketch.
710,00₺ /gece

Sahibi

Rezervasyon Yap

2019 den bu yana üye