Ücret 1.100,00₺
INCELE

Bulut Villa

Açıklama

Bulut Villa

Villa Bulut Dalyanda 2,5 dönüm arazi üzerinde yer alan özel havuzlu bir Tatil Villasıdır. Havuzu oldukça korunaklıdır. Bahçe etrafında bulunan çiçek ve ağaçlardan kaynaklı havuz korunaklılığı büyük ölçüde sağlanmaktadır. Sağ tarafta bulunan Villanın üst terasından havuzunun belli bir kısmı görünebilmektedir. Villanın sol tarafında bulunan Villa ise tamamen boş olduğundan bu bölümden havuz görünmemektedir. Çok geniş bir havuza sahip olan Villamızın havuz başında bir bar alanı ve havuzun içerisinde bir şeyler içebileceğiniz oturma alanı bulunmaktadır. Geniş bir güneşlenme alanı mevcuttur aynı zamanda havuz başında WC ve havuz duşu bulunmaktadır.

Villamızın dezenfektesi her müşteri giriş-çıkışında özenle yapılmaktadır.

4 yatak odası bulunan Villamızın zemin katta bulunan yatak odasında 1 adet çift kişilik yatak, klima ve ebeveyn banyosu mevcuttur.

Üst kattaki yatak odasında da aynı şekilde 1 adet çift kişilik yatak, klima ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Zeminin altında bulunan bodrum katta ise 2 adet yatak odası bulunmaktadır.

Bu yatak odalarından birinde 1 adet çift kişilik yatak ve ebeveyn banyosu bulunmaktadır. Bu yatak odası bodrum katında olduğu için penceresi fazla gün ışığı almamaktadır.

Bu katta bulunan diğer yatak odasında ise 2 adet tek kişilik yatak bulunmaktadır. Bu yatak odasında pencere ve klima bulunmamaktadır. Villada 2 adet ortak banyo bulunmaktadır.

Çok geniş bakımlı çim bahçe özellikle çocuklu aileler için uygun bir seçenek olacaktır. Aynı zamanda misafirlerimiz bahçede yetişen muz ve nar ağaçlarından taze meyve toplaya bilmektedirler.

Not: Tatil Villamıza sadece aile kabul edilmektedir.

Genel not : Doğa içerisinde konuma sahip olan Villalarımızın tamamı böcek ve haşereler için düzenli olarak temizlenmekte ve ilaçlanmaktadır. Doğa içerisinde bulunan Tatil Villalarımızda, merkezde yer alan Villalara nazaran böcek vb. çıkma ihtimali daha yüksektir. Bu not, bu Tatil Villasıyla ilgili değil bu şekilde olan tüm Tatil Villaların bilgilerinde yazılmaktadır.Havuzu korunaklı Villalarımızda kesinlikle %100 görünmeme garantisi vermemekteyiz bu Villalarımızda her zaman %5 sakınma payı mevcuttur.

Önemli Bilgiler: Havuz ve bahçe bakımı günde bir kez görevliler tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Elektrik, su, gaz ücretleri fiyatlara dahildir. Ayrıca bir ücret talep edilmemektedir. Kiralık Villa size temiz olarak teslim edilmekte ve haftada bir kez temizlenmektedir. Ekstra yeni çarşaf ve havlu, ekstra temizlik, Kiralık araç, sağlık vs. sigortaları fiyatlara dahil değildir. Hasar, zayi, kırık, dökük, vb. için girişte 500 Türk Lirası (130 £) depozito alınmaktadır. Herhangi bir problem olmadığında Villa çıkışında depozito iade edilmektedir.

Yaz ayları dışında yörelerde yeni Villa inşaatları olabilmektedir. Bu sebepten etrafta gürültü olması muhtemeldir. Bu not, bu Villa‘ya özgü değildir, kışın faal olan tüm Tatil Villalarında bulunmaktadır.

Devamını Göster

Olanaklar

Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Havlu - Nevresim
Klima
Otopark
Saç Kurutma
Ütü - Ütü Masası
Wi-Fi
Hepsini Göster

Özellikler

Doğa İçinde
Geniş Aileye Uygun
Lüks Villa
Modern Villa
Ortak Havuzlu
Özel Havuzlu

Tatil Evi Tipi

Villa

Müsaitlik Takvimi

  • Müsait Değil
  • Müsait

Harita

Created with Sketch. Dalyan, Ortaca, Muğla

Yorum

0 yorum

Yorum Yaz

Created with Sketch.
1.100,00₺ /gece

Sahibi

Rezervasyon Yap

2019 den bu yana üye