Ücret 500,00₺
INCELE

Terra Ultima Villa

Açıklama

Terra Ultima Villa

Terra Villalarının en büyüğü olan Terra Ultima’nın havuz ölçüleri ve havuz etrafı geniş tutulmuştur. Her villa gibi Terra Ultima’nın giriş yolu ve park yeri ayrıdır. Terra Ultima tatil evinden ziyade devamlı yaşanacak bir ev hissi vermektedir.

Maksimum kapasite : 5 kişidir

Terra Villalarına ulaşım için Ataköy Köyüne varmak gereklidir. Muğla’dan Marmaris yönüne devam edilir ve Gökova körfezinde, Dörtyol’da Marmaris istikametine değil, Köyceğiz, Fethiye, Dalaman Havaalanı istikametine 4km gidilir ve solda gözüken Ataköy’e girilir, köyün içinden geçilip Okul binasından sağa dönülür ve 100 metre sonra soldaki evlerin arasında yamaç yukarı devam edilir. Terra Villaları yolun en sonunda bulunmaktadır.

Terra Villaları konum olarak son derece merkezidirler. Marmaris, Muğla, Köyceğiz, Dalyan, Göçek, Fethiye, Datça, Bodrum hatta Selçuk ve İzmir günübirlik ziyaret edilebilir. Marmaris-Muğla ve Köyceğiz’in villalara olan uzaklığı 30km.’den azdır. Bodrum’a 2 saatte ulaşılmaktadır.

Çevrede Kaunos, Stratonikea gibi tarihi yerler bulunmaktadır. Muğla ve eski şehri onarılmış evleri, dar sokakları, hamamı, arastası ve pazarı ile görülmeye değerdir. Terra Villaları Ataköy köyünün sırtında, orman içinde bulunmaktadır. Her ev terasından Gökova körfezi kuşbaşı gözükmektedir. Villalardan Ataköy köyü 1km uzaklıktadır. Ataköy köyü Dalaman, Fethiye, Antalya yolu üzerinde Gökova dört yola yani Marmaris sapağına sadece 4km uzaklıktadır. Muğla’dan gelenlerin Marmaris sapağına gelince Marmaris’e değil Dalaman havaalanına doğru 4km gelmeleri gerekmektedir.

Terra Villaları Gökova körfezi kıyısındaki Akyaka’ya 5km uzaklıktadır. Villalardan Akyaka sonrası sahili takip ederek Çınar plajına, Akbük’e, Ören’e ve Milas’a veya Çökertme yoluyla Bodrum’a çok güzel manzaralar içinden gidilebilir.

Olanaklar

Bebek Yatağı
Bulaşık Makinesi
Buzdolabı
Çamaşır Makinesi
Fırın
Hamak
Havlu - Nevresim
Klima
Mangal
Mutfak Gereçleri
Otopark
Oturma Grubu
Saç Kurutma
Şemsiye - Şezlong
Su Isıtıcı
Süpürge
Tava - Tencere
TV-Uydu
Ütü - Ütü Masası
Wi-Fi
Hepsini Göster

Özellikler

Balayı Villası
Deniz Manzaralı
Doğa İçinde
Muhafazakar Villa
Özel Havuzlu

Tatil Evi Tipi

Villa

Müsaitlik Takvimi

  • Müsait Değil
  • Müsait

Harita

Created with Sketch. Gökova, Ula, Muğla

Yorum

0 yorum

Yorum Yaz

Created with Sketch.
500,00₺ /gece

Sahibi

Rezervasyon Yap

2019 den bu yana üye