Doruk Daire

Doruk Daire, Kalkan Yeşilköy mevkiinde bulunan havuzu tam korunaklı dairemizdir. Sade ve şık dizayn edilen evimiz hem balayı çiftlerimiz hem de küçük aileler için ideal bir seçenektir. Dairemizin yer aldığı bina 3 kattan oluşmaktadır. İlk katı senelik kiralanmıştır, ikinci katta ise ev sahibi kalmaktadır. Üçüncü katında Doruk Daire bulunmaktadır. Dairemiz içerisinde iki adet yatak odası […]

Devamını Oku

Mango Apart

Kaş ın merkezinde eşsiz deniz manzarasına hakim konumda yer alan Mango Apart, dubleks yapıda 3 yatak odalı 6 kişi konaklama kapasitesine sahiptir. Merkeze 350 metre mesafede yer alan apart dairemizde ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü eşya düşünülerek dizayn edilmiştir. Geniş aile ve arkadaşlarınızla keyifli bir tatil imkanı sunan apartımız plaja sadece 400 metre uzaklıktadır. Apart Bilgileri […]

Devamını Oku

Kayaköy Lumos Apart 2

Fethiye / Kayaköy ’de bulunan butik apartımız da televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi , elektrikli ocak, vs. bulunmaktadır. Apartımız doğa manzaralıdır.  Tarih ve doğanın iç içe olduğu eşi benzeri olmayan Kayaköy doğasında, sizleri taş evlerimizde doğayla başbaşa bir tatile bekliyoruz. Apartımızın konaklama kapasitesi maksimum 4 kişidir.

Devamını Oku

Kayaköy Lumos Apart 1

Fethiye / Kayaköy ’de bulunan butik apartımız da televizyon, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi , elektrikli ocak, vs. bulunmaktadır. Apartımız doğa manzaralıdır.  Tarih ve doğanın iç içe olduğu eşi benzeri olmayan Kayaköy doğasında, sizleri taş evlerimizde doğayla başbaşa bir tatile bekliyoruz. Apartımızın konaklama kapasitesi maksimum 4 kişidir.

Devamını Oku

Golden Apart 4

Golden Apart 4 Apartlarımız yeni yapıdır. Ekonomik ve eşsiz bir tatil fırsatı sunar. Tesis içinde 1M migros, olimpik kaydıraklı yüzme havuzu, çocuk havuzu mevcut olup merkezi konumdadır. 2+1 dir. (Jakuzisi yoktur.)

Devamını Oku